Atsiliepimai

Romina
„Noriu dar kartą Jums padėkoti uz nuostabią šypseną :) Džiaugiuosi ją kiekvieną dieną :) Sulaukiau labai daug komplimentų ir mūsų vestuvių diena buvo nuostabi! :) Ačiū, ačiū, ačiū :)"
Asta
„Lankiausi Baltijos klinikoje, kur suteiktos paslaugos buvo aukščiausios kokybės ir personalas buvo be galo malonus ir supratingas. Tikrai, bet kuriam, norinčiam turėti puikų aptarnavimą už prieinamą kainą, - „Prodentas" - tai vieta, kur reikia kreiptis. Jeigu ateityje reikės sugrįžti į odontologijos kliniką, „Prodentas" mano numeris 1 pasirinkimas :)) Ačiū mergaitėms/merginoms/moterims už kantrų darbą ir nuoširdžius atsakymus į visus mano klausimus."
Renata
„Nepamenu mergaitės kuri darė burnos higieną 9 val. ryte vardo. Labai maloni, patiko aptarnavimas."
Saulius, 30 m.
„Kanalų plombavimas skausminga ir varginanti procedūra, tačiau gydytoja atliko viską greitai ir neskausmingai...aš beveik užmigau kėdėje :) Iki šiol problemų neturiu su tuo dantimi."
Edita
„Pati geriausia burnos higienistė! Profesionaliai atlikta burnos higienos procedūra, malonus ir šiltas bendravimas. 10 balų iš 10 :)"
Ieva, 24 m.
„Visada labai šilta ir maloni atmosfera, malonus aptarnavimas. Rūpestingas požiūris į pacientą. Puikus kainos ir kokybės santykis. Labai patogūs priminimai apie profilaktinius apsilankymus bei burnos higieną, taktiški pasiūlymai kažką pakeisti ar patobulinti. Kol kas geriausia klinika Kaune, kurioje lankiausi. Dantį kada rovė, labai rūpestingos gydytojos pasirodė, matė, kad labai bijau, tai skyrė laiko nuraminimui, viską paaiškino."

© 2014 Visos teisės saugomos PRODENTAS. El. paštas: pastas@prodentas.lt , tel.: +370 612 31499.
| Privatumo politika | Slapukų naudojimo informacija |