Atsiliepimai

marija, 67 m.
Noriu padėkoti gyd. Gabrielei Šulcaiteį už jos kantrybę ,atidumą, švelnumą. Ji niekada nėra pasakiusi ,kad negaliu priimti atsitikus ,kad ir nedideliam skausmui. Šioje klinikoje gydosi visa mano šeima ir jų atsiliepimai apie visą kolektyvą geri. . Dėkojame už sugrąžintas šypsenas. Linkime visam kolektyvui sėkmės ir stiprybės atsakingame darbe.
Giedrė , 38 m.
Puiki odontologė, švelni, konkreti. Labai tvarkingai plombuoja, anksčiau tarpdančių negalėjau susitvarkyti, ten net siūlas nepralysdavo, pasirodo tai priklauso nuo to kaip atliktas plombavimas. Esu labai laminga po vizito....
Birutė, 30 m.
Esu labai dėkinga už malonų aptarnavimą odontologei Henrietai Žumbakienei.
Margarita, 66 m.
Atsakingas, nuoširdus ir profesionalus gyd. odontologės Gabrielės Šulcaitės darbas grąžino man ne tik šypseną. Nuošidžiai dėkoju jai ir jos asistentei. Stiprybės visai komandai.
Edita, 22 m.
Esu neapsakomai dėkinga šiai klinikai už tokį kruopštų, atsakingą ir kokybišką darbą! Kiek teko lankytis pas skirtingų specialisčių klinokoje - visi buvo malonūs, švelnūs ir atsakingi! Ačiū už nuostabią naują šypseną! Tik Prodentas klinikos dėka galiu plačiai ir pasitikinčiai šypsotis! ❤️
Gintarė, 41 m.
Širdingai dėkoju gydytojai Gabrielei už nepriekaištingą darbą. Kaip visada, klinika nenuvylė! Atsakingi darbuotojai, protingos kainos. Ačiū visam kolektyvui už galimybę šypsotis iki ausų. Jūs tikri šypsenų ekspertai!

© 2014 Visos teisės saugomos PRODENTAS. El. paštas: pastas@prodentas.lt , tel.: +370 612 31499.
| Privatumo politika | Slapukų naudojimo informacija |