Atsiliepimai

Birutė, 30 m.
Esu labai dėkinga už malonų aptarnavimą odontologei Henrietai Žumbakienei.
Margarita, 66 m.
Atsakingas, nuoširdus ir profesionalus gyd. odontologės Gabrielės Šulcaitės darbas grąžino man ne tik šypseną. Nuošidžiai dėkoju jai ir jos asistentei. Stiprybės visai komandai.
Edita, 22 m.
Esu neapsakomai dėkinga šiai klinikai už tokį kruopštų, atsakingą ir kokybišką darbą! Kiek teko lankytis pas skirtingų specialisčių klinokoje - visi buvo malonūs, švelnūs ir atsakingi! Ačiū už nuostabią naują šypseną! Tik Prodentas klinikos dėka galiu plačiai ir pasitikinčiai šypsotis! ❤️
Gintarė, 41 m.
Širdingai dėkoju gydytojai Gabrielei už nepriekaištingą darbą. Kaip visada, klinika nenuvylė! Atsakingi darbuotojai, protingos kainos. Ačiū visam kolektyvui už galimybę šypsotis iki ausų. Jūs tikri šypsenų ekspertai!
Auksė
Esu labai dėkinga gyd.Gabrielei Šulcaitei, kuri mano šypseną padarė nuostabią. Priekiniai dantys buvo pakeitę spalva, plombuoti nuo vaikystės +plius implantas vieno danties, kuris akivaizdžiai skyrėsi nuo mano dantų. Ir pagaliau aš galiu drąsiai šypsotis. Su laminatėmis jaučiuosi, kaip su savo naturaliais dantimis, jokio diskomforto. Nuo šiol ši klinika,tapo ta klinika, kuria galiu drąsiai pasitikėti ir nebijoti,kad kažko nedadarys.Tik geriausi atsiliepimai.
Jolita, 37 m.
Ačiū GYD. ODONTOLOGEI SIGITAI MORKUVIENEI už tobulą šypseną. Jos dėka galiu plačiai šypsotis. Nuostabi gydytoja.

© 2014 Visos teisės saugomos PRODENTAS. El. paštas: pastas@prodentas.lt , tel.: +370 612 31499.
| Privatumo politika | Slapukų naudojimo informacija |