Produktyvūs sprendimai Jūsų šypsenai

Labai gilus kariesas, danties skilimas, lūžimas ar kitokia trauma gali sukelti minkštojo danties audinio uždegimą ar infekciją. Tokiu atveju, norint sunaikinti uždegimą sukėlusius mikroorganizmus šaknies kanaluose bei apsaugoti aplinkinius audinius nuo infekcijos, reikalingas danties šaknų valymas ir plombavimas hermetiška medžiaga – endodontinis gydymas.

Paprastai endodontinio gydymo poreikis nustatomas gydytojo-odontologo konsultacijos metu, pagal tam tikrus paciento identifikuojamus simptomus: dantų jautrumas šalčiui ar karščiui, nemalonūs pojūčiai kramtant, naktinis dantų skausmas, danties spalvos pakitimas ir kiti panašūs simptomai. Diagnozės patvirtinimui būtina dentalinė danties nuotrauka.

Esant sudėtingoms – labai lenktoms, siauroms, kalcifikuotoms – danties šaknims, gydymas atliekamas mikroskopu.

Negydomos danties šaknys gali sukelti rimtų komplikacijų: ilgainiui formuojasi uždegiminiai židiniai, gali prasidėti žandikaulio kaulo tirpimas, išprovokuojantis dar rimtesnes sveikatos problemas ir net danties netekimą.

ProDentas klientams siūlo šias endodontijos paslaugas:

  • Šaknų kanalų gydymas. Gydymas pradedamas infekuotos ar pažeistos pulpos pašalinimu. Tuomet specialiais rankiniais arba mechaniniais instrumentais ir kitomis specialiomis medžiagomis šaknies kanalai yra išvalomi, išplaunami ir paruošiami plombavimui. Hermetiškas šaknies kanalų užplombavimas gutaperča užtikrina, kad infekcija nebeplis nei dantyje, nei už jo ribų. Endodontinis gydymas baigiamas, atliekant kontrolinę dentalinę danties nuotrauką.
  • Šaknies kanalų pergydymas. Retai, tačiau pasitaiko atvejų, kai endodontiškai gydytas dantis nesugyja. Tai gali lemti gydymui atsparios bakterijos ir pasireikšti skausmu sukandus dantį, patinimu ir kitais varginančiais simptomais. Tokiu atveju, dantį būtina endodontiškai pergydyti. Pergydymo metu sena kanalo plombinė medžiaga yra pašalinama, kanalai chemiškai-mechaniškai apdorojami, dezinfekuojami ir iš naujo užplombuojami. Danties šaknų pergydymas reikalingas ir tais atvejais, kai dantį planuojama protezuoti arba atlikti kitą sudėtingą  restauraciją.

Susisiekime. ProDentas – proginė šypsena kiekvieną dieną

 

 Išsamiai informacijai prašome skambinti ir registruotis konsultacijai

Jotvingių g. 13, (+370 37) 377 778 arba +370 682 62762

Šilainiai, Kaunas

© 2014 Visos teisės saugomos PRODENTAS. El. paštas: pastas@prodentas.lt , tel.: +370 612 31499.
| Privatumo politika | Slapukų naudojimo informacija |