Daugiau darbų rasite ŠYPSENŲ GALERIJOJE

Šypsena be priekaištų

Tai inovatyvi simetriškos ir estetiškos šypsenos architektūros programa, užimanti tarpinę vietą tarp klasikinės ortodontijos ir estetinio plombavimo.

Six Month Smiles dantų tiesinimo programos privalumai:

  • Dantys ištiesinami vidutiniškai per 6 mėnesius. Teigiami pokyčiai pastebimi jau po pirmųjų mėnesių;
  • Breketai yra skaidrūs, todėl aplinkiniams yra beveik nepastebimi;
  • Nešiojant Six Month Smiles, dantys yra veikiami mažomis jėgomis trumpą laiką, tai reiškia, kad,  lyginant su klasikine ortodontija, ši dantų tiesinimo programa yra patogesnė pacientui;
  • Lyginant su klasikine ortodontija (dantų rovimas), Six Month Smiles tausoja dantis ir padeda išsaugoti natūralią dantų funkciją;
  • Six Month Smiles nėra brangesnė už tradicinę ortodontiją, o gydymo laikotarpis trunka 3 - 4 kartus trumpiau.

Dažniausiai užduodami klausimai apie Six Month Smiles:

  1. Kaip atrodo Six Month Smiles breketai? Six Month Smiles breketai yra beveik nepastebimi, skaidrūs ir prisitaiko prie paciento dantų spalvos.
  2. Ar tikrai dantys ištiesinami per 6 mėnesius? 6 mėnesiai – klinikiniais stebėjimais patvirtintas, vidutinis breketų nešiojimo laikas. Priklausomai nuo Jūsų šypsenos būklės, tiesinimo laikas gali užtrukti nuo 4 iki 9 mėnesių.
  3. Įprasta manyti, kad dantų tiesinimas yra kelis metus užtrunkanti procedūra. Kaip veikia greitoji Six Month Smiles programa? Programos metu neatliekami dideli sąkandžio pakeitimai, kaip tai daroma klasikinės ortodontijos metu. Six Month Smiles ištiesina priekinę dantų liniją, kad šypsena būtų simetriška. Greitoji dantų tiesinimo programa yra skirta išskirtinai suaugusiems pacientams.
  4. Ar dantų tiesinimas nekenkia suaugusiųjų dantims? Lyginant su klasikine ortodontija, Six Month Smiles programa dantis veikia trumpą laiką mažomis jėgomis. Tai ne tik padidina paciento komfortą, bet leidžia maksimaliai apsaugoti dantis.
  5. Ar po Six Month Smiles man dar reikės nešioti retencinį aparatą? Taip. Po dantų tiesinimo retencinis aparatas yra būtinas tam, kad užfiksuotų dantis naujoje pozicijoje ir garantuotų ilgalaikį sveikos ir estetiškos šypsenos rezultatą. Priklausomai nuo kliento poreikių, ProDentas siūlo įvairius – išimamus ir fiksuojamus – retencinius aparatus.

Susisiekime. ProDentas – proginė šypsena kiekvieną dieną

Estetinės odontologijos klinika PRODENTAS yra sertifikuota paslaugos teikėja

 Six Month Smiles sertifikatas

 

Klinikoje teikiama NEMOKAMA KONSULTACIJA

Registruokitės tel. (Baltijos g. 42) +370 620 87766 arba +370 612 03030

© 2014 Visos teisės saugomos PRODENTAS. El. paštas: pastas@prodentas.lt , tel.: +370 612 31499.
| Privatumo politika | Slapukų naudojimo informacija |