Apie mus

 

Profesionaliai. Progresyviai. Produktyviai. Tokiomis vertybėmis grįsta odontologijos klinikos ProDentas veikla. Klinikoje dirba patyrę „šypsenos architektūros“ profesionalai, kurie rūpinasi, kad šypsena būtų ne tik sveika, bet ir estetiškai patraukli. Juk Jūsų šypsena verta žymiai daugiau nei dantys be skausmo ir dantenos be kraujo – tai Jūsų vizitinė kortelė, kurią su savimi nešiojatės kiekvieną dieną. 

Tradicinės dantų gydymo paslaugos užtikrina sveikos šypsenos pamatą. ProDentas specialistai žengia dar toliau. „Šypsenos architektūra“ pagrįsta išskirtiniu dėmesiu estetiniams gražios šypsenos sprendimams ir 25 metai unikalios šypsenų atnaujinimo patirties.

Greitoji ortodontija. Estetinė odontologija. Dantų tiesinimas. Inovatyvios „Six Month Smiles“, „Invisalign“, „Airnivol“ programos. Proginė šypsena kiekvieną Jūsų dieną. Klinikoje taikomi progresyvūs „šypsenos architektūros“ metodai leidžia maksimaliai sutrumpinti gydymo laikotarpį, sumažinti kainą ir teikti profesionalias konsultacijas internetu. Kad iš anksto žinotumėte, kiek laiko ir pinigų kainuos sveika ir išskirtinai estetiška Jūsų „šypsenos architektūra“.

Vertybės

ProFesionalumas – 25 metai unikalios patirties rinkoje, Lietuvoje pripažintos gydytojos-odontologės, ProDentas vadovės Sigitos Morkuvienės reputacija ir nuolatinis komandos tobulėjimas JAV, Vokietijos, Suomijos, Prancūzijos, Šveicarijos, Italijos, Belgijos, Lichtenšteino, Anglijos, Ukrainos, Lietuvos mokymo centruose, narystė AACD (American Academy of Cosmetic Dentistry) ir  ESCD (European Society of Cosmetic Dentistry).

ProGresyvumas – inovatyvios estetinio šypsenos atnaujinimo programos, leidžiančios efektyviai sutrumpinti gydymo laiką ir eliminuoti nemalonius pojūčius. Moderni įranga: KAVO DIAGNODENT diagnostinis lazeris, QUICKLASE lazeris, CARL ZEISS mikroskopas, KODAK 8000 panoraminis rentgeno aparatas, RVG 6500 skaitmeninė rentgenografija, SIRONA. Ir aukščiausios kokybės sertifikuotos medžiagos. Estetiškai ir ilgaamžei Jūsų šypsenai.

ProDuktyvumas – Jūsų patogumui visos profesionalios odontologijos paslaugos teikiamos vienoje vietoje, o klinika turi du filialus. Todėl galite pasirinkti Jums patogesnę lokaciją. Laiko stokojantiems klientams siūlomos vieno vizito programos, kurių metu atliekama 4-8 dantų estetinė restauracija. ProDentas rūpinasi lanksčiomis ir šypsenai draugiškomis paslaugų apmokėjimo galimybėmis. Kad Jūsų „šypsenos architektūros“ formavimo procesas vyktų greitai, produktyviai ir be priekaištų, o Jūs džiaugtumėtės estetiška ir tvaria šypsena.

Susisiekime. ProDentas – proginė šypsena kiekvieną dieną

© 2014 Visos teisės saugomos PRODENTAS. El. paštas: pastas@prodentas.lt , tel.: +370 612 31499.
| Privatumo politika | Slapukų naudojimo informacija |