Atsiliepimai

Nerijus, 38 m.
Paliko gerą įspūdį... Savo srities profesionalė.
Birutė, 38 m.
Iki 2015 m. rūpestingai rinkausi odontologijos kliniką. Anksčiau dantis plombavau tik poliklinikoje, tik pastaruoju metu čia nebegalėjau gydytis, nes mano odontologė atsisakė gydyti mano 6-7`kų su didelėmis plombomis. Nuo tada pradėjau domėtis privačiomis klinikomis, - sužinojau, kad dantį gydyti galima mikroskopu, kad... Taip gavosi, kad iki dabar dvi privačias klinikas perėjau, - nepatiko. Vėliau, 2015 m., PRODENTAS sudomino, - ir NEAPSIRIKAU. Gyd.Marija Zalbienė labai profesionaliai susitvarkė su didelėmis plombomis, - maksimaliai išsaugojo mano dantis, kuriuos tikėjausi jau su karūnėlėmis turėti, ji pakeitė beveik visas dantų plombas. ŠIRDINGAI DĖKOJU IR ESU LAIMINGA BŪDAMA JŪSŲ KLIENTĖ. Esu dėkinga ir jūsų burnos higienistei Rasai , - nejutau jokio dantų skausmo kaip poliklinikoje ir nebebijau šios procedūros. Teko pabuvoti ir pas Sigitą, - labai maloni ir supratinga gydytoja, pas ją, leidus galimybėms, vėl būtinai pasirodysiu. Žodžiu, noriu pabrėžti, kad šioje PRODENTAS klinikoje NEPRIEKAIŠTINGAI ATLIEKA DARBĄ, VISADA IŠSAMIAI PATARIA, JAUTIESI TARSI KOMANDOS NARĖ ir dar NELUPIKAUJA ;) . Rekomenduoju! :)
Evaldas, 38 m.
Buvau labai maloniai priimtas, jaučiausi atsipalaidavęs, nes gydytoja laisvai bendraudama suteikė visą reikiamą informaciją apie gydymo eigą. Esu labai patenkintas gydytojos DOVILĖS JUOZAITIENĖS suteiktomis paslaugomis ir rezultatais, apsilankysiu čia vėl jeigu prireiks :) AČIŪ!
Edita, 34 m.
Gyd. S.Morkuvienės dėka džiaugiuosi idealia šypsena. Nuostabus jausmas turėti lygius dantis. Gailiuosi kad taip ilgai laukiau ir nedariau estetinio plombavimo ir savo šypseną slėpiau prisidengdama ranka.
Lana, 40 m.
Atsikėliau šiandien ryte, pažiūrėjau į veidrodį ir dainuot norisi... abidvi mielosios, Marija Zalbienė ir Rasa Paužienė, esat stebukladarės... nežiūrint to,kad dirbote ekstremaliom sąlygom, labai spaudė laikas ir darbo buvo daug, išskrendu absoliučiai patenkinta Jūsų darbu. 100% garantija,jog įsigijote pastovią klientę, dar tiksliau kartu ir visą mano šeimyną. Gero darbo Jums mergaitės ir iki susimatymo!!!
Raimondas, 22 m.
Tikrai galiu pasakyti, kad jei norite tobulos šypsenos kreipkitės į Prodentą. O gydytoja Sigita Morkuvienė daro stebuklus. Esu patenkintas rezultatais. AČIŪ jums.

© 2014 Visos teisės saugomos PRODENTAS. El. paštas: pastas@prodentas.lt , tel.: +370 612 31499.
| Privatumo politika | Slapukų naudojimo informacija |