Dantų balinimas beyond

Šypsena be priekaištų

Per labai trumpą laiką Jūs galite turėti nuostabiai baltus dantis! BEYOND sukūrė šiuolaikinį produktą, kuris nuvalo ne tik danties paviršių, bet išvalo šlaką ir iš vidinės danties struktūros. Šaltos šviesos dantų balinimo prietaisas naudoja siaurą aukšto intensyvumo mėlynos šviesos spindulį, kurio bangos ilgis nuo 480 iki 520 nanometrų. Specialiu optiniu procesu pašalinami žalingi infraraudonieji ir ultravioletiniai spinduliai. Balinimo gelyje yra medžiagos,  kuri veikiama šaltos šviesos, aktyvuoja dantyje esantį deguonį ir šis pašalina iš danties emalio bei dentino šlaką, susikaupusį nuo dažančio maisto, gėrimų, spalvotų burnos higienos priemonių. Taigi per vieną trumpą procedūrą sugrąžinamas buvęs Jūsų dantų baltumas. Balinimo procesas su šaltos šviesos lempa trunka vos 30-40 minučių. Naudojant žemą temperatūrą, šalta šviesa panaikina dantų nervų jautrumą. Balinimas šaltos šviesos lempa yra trumpa procedūra be pašalinio poveikio, išbalinanti dantis dviems ir daugiau metų. BEYOND yra pripažintas vienas iš saugiausių ir efektyviausių būdų balinti dantis! Po balinimo šaltos šviesos lempa dantys nubąla dažniausiai 2 atspalviais pagal klasikinę VITA skalę.

Kaip tai vyksta

Balinimo procedūra atliekama naudojant vandenilio peroksido turinčią medžiagą, kuri aktyvuojama šaltos šviesos lempa (akseleratoriumi).  Prieš procedūrą dantenos padengiamos specialiu apsauginiu geliu, kad nepakenkti joms balinimo procedūros metu, o dantys padengiami anksčiau minėta medžiaga. Kadangi yra naudojama  žema temperatūra, šalta šviesa panaikina dantų nervų jautrumą, kuris neišvengiamas balinant įprastinėmis balinimo sistemomis ar lazeriu odontologijos klinikoje. Pacientui užtenka vieno vizito į odontologijos kabinetą.  

Privalumai:

  • Greitas rezultatas. Visa procedūra trunka tik 1,5 val.
  • Mažesnis dantų jautrumas nei po kitų kabinetinio balinimo procedūrų.
  • Išbalina dantis metams ir daugiau, tačiau net ir po kurio laiko dantys neatgauna buvusio tamsaus atspalvio, t. y. netampa tokie tamsūs, kokie buvo prieš balinimo procedūrą.

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI APIE beyond dantu balinimas per 1 val. logo

  1. Kiek laiko dantys išlieka balti? Tiek po balinimo šaltos šviesos lempa, tiek be jos specialistas pateikia rekomendacijas, kaip prižiūrėti dantis, kad išlaikytumėte juos baltus kuo ilgiau. Paprastai balinimo efektas išlieka metus  ir daugiau (jei rečiau valgote dažantį maistą, geriate dažančius  gėrimus, rūkote), tačiau net ir po kurio laiko dantys neatgauna buvusio tamsaus atspalvio, t. y. netampa tokie tamsūs, kokie buvo prieš balinimo procedūrą.
  2. Kiek laiko trunka balinimo procedūra su BEYOND? Pati balinimo procedūra su BEYOND trunka tik 30-40 minučių. Taigi praleisite odontologijos kabinete tik 1,5 val. ir jūsų dantys pastebimai pašviesės.Tai tikrai ne ilgiau nei kirptis plaukus, darytis manikiūrą ar išgerti puodelį kavos.
  3. Kaip aš turėčiau rūpintis savo baltesne šypsena po balinimo procedūros? Per pirmas 24 valandas po balinimo procedūros patariama nerūkyti, negerti kavos, arbatos, COCA COLA, raudono vyno ir nevartoti kitų dažančių gėrimų bei maisto produktų. Taip pat rekomenduojama vengti spalvotos dantų pastos bei kitų spalvotų burnos priežiūros priemonių. Balinimo procedūrą atlikęs burnos higienos specialistas išsamiai papasakos apie išbalintų dantų priežiūrą bei įteiks atmintinę.
  4. Kokie balti gali būti mano dantys? Balinimo su kapomis namuose metu Jūsų dantys pašviesės tiek, kiek dantų balinimo procedūrų atliksite. Bandymai rodo, kad dažniausiai tiek po balinimo namuose, tiek po balinimo gydymo įstaigoje su BEYOND dantys pabąla mažiausiai  2 atspalviais pagal klasikinę VITA skalę. Tačiau rezultatai priklauso ir nuo to, kokio tamsumo dantys buvo, kokia  dantų patamsėjimo priežastis ir kitų individualių faktorių.
  5. Ar saugi yra BEYOND balinimo sistema? Ar netaps mano dantys jautresni? BEYOND balinimo technologija yra visiškai saugi. BEYOND naudoja šaltą šviesą žemoje temperatūroje, todėl minimaliai dirginami Jūsų dantų nervai. Jūsų dantenos balinimo metu taip pat yra apsaugomos specialia medžiaga. Jeigu nepaisant visų šių faktorių, po balinimo jausite dantų jautrumą, burnos higienistas gali rekomenduoti išgerti nuskausminamųjų vaistų (taip sumažinsime dantų jautrumą pirmą parą po balinimo). Taip pat specialistas parinks tinkamas dantų priežiūros po balinimo priemones.

Susisiekime. ProDentas – proginė šypsena kiekvieną dieną

 

Išsamiai informacijai prašome skambinti ir registruotis konsultacijai

Baltijos g. 42, (+370 37) 378 379 arba +370 620 87766

Jotvingių g. 13, (+370 37) 377 778 arba +370 682 62762

Šilainiai, Kaunas

© 2014 Visos teisės saugomos PRODENTAS. El. paštas: pastas@prodentas.lt , tel.: +370 612 31499.
| Privatumo politika | Slapukų naudojimo informacija |