Klausimai

Kokios odontologijos paslaugos teikiamos ProDentas klinikoje?

Išskirtinis dėmesys teikiamas estetiniams šypsenos sprendimams – estetinis plombavimas, dantų tiesinimas ir balinimas, greitoji ortodontija. Klinika ProDentas savo klientams taip pat garantuoja profesionalias tradicinės odontologijos paslaugas: plombavimas, burnos higiena, dantų šaknų kanalų gydymas, dantų chirurgija, periodontologija bei kitos Jūsų šypsenos poreikius atitinkančios paslaugos.

Kuo ProDentas skiriasi nuo įprastų odontologijos klinikų?

Klinika ProDentas vadovaujasi požiūriu, kad sveiki dantys – dar ne viskas: tvariai ir ilgalaikei šypsenai būtina tvarkinga ir estetiška išvaizda. ProDentas specializuojasi estetinių šypsenos sprendimų srityje: teikiant tradicines dantų gydymo paslaugas, padedamas sveikos šypsenos pamatas, kurio pagalba vėliau formuojama Jūsų „šypsenos architektūra” – estetiška šypsena. Taip siekiama garantuoti ilgalaikį, tvarų ir profesionalų Jūsų šypsenos rezultatą.

Kas yra eKonsultacija?

Tai galimybė preliminariai numatyti šypsenos būklę ir gydymo trukmę bei kainą be pirminio Jūsų vizito klinikoje. Jūs užpildote eKonsultacijos formą, o ProDento komanda per 24 darbo valandas susisiekia su Jumis dėl vizito laiko ir Jūsų šypsenai rekomenduojamų sprendimų.

Gyvenu užsienyje. Ar galiu iš anksto užsiregistruoti pilnam gydymo kursui?

Taip. Nuolatinių klinikos klientų tarpe gausu užsienyje gyvenančių pacientų, todėl ProDentas siūlo eKonsultacijos galimybę. Jūs užpildote eKonsultacijos formą, prisegate 2 – 3 skaitmenines savo dantų nuotraukas arba panoraminę ar dentalinę rentgeno nuotrauką bei nurodote tikslų vizito Lietuvoje laiką ir trukmę. ProDentas komanda susisieks Jūsų nurodytais kontaktais ir aptars Jūsų vizito laiką bei numatys preliminarų gydymo kursą. Laiko stokojantiems pacientams klinikoje taip pat taikomos profesionalios vieno vizito programos, kurių metu atliekama 4 – 8 dantų estetinė restauracija.

Ar galima klinikoje ProDentas apsilankyti profilaktiškai?

Nuolatinė šypsenos profilaktika – tiesiausias kelias išsaugoti šypseną be priekaištų. Klinikoje atliekama įprastinė Jūsų dantų būklės apžiūra, identifikuojamos probleminės šypsenos vietos, konsultuojama įvairiais burnos priežiūros klausimais. Profilaktinę apžiūrą patartina atlikti kas 6 mėnesius. 

Kiek laiko trunka dantų tiesinimo procedūra?

Dantų tiesinimo procedūros trukmė priklauso nuo esamų šypsenos problemų ir pasirinktos gydymo programos. Klinikoje vaikams ir suaugusiems atliekamas dantų tiesinimas breketais, plokštelėmis, funkciniais aparatais. Taip pat siūlomos inovatyvios, vos 6 – 15 mėnesių trukmės „Six Month Smiles“ bei „Invisalign“ dantų tiesinimo programos.

Kaip žinoti, kokio dantų plombavimo – estetinio ar terapinio – reikia mano šypsenai?

Jūsų šypsenos poreikius atitinkantį sprendimą padės priimti ProDentas komanda. Estetinis dantų plombavimas yra nepastebimas ir suteikia šypsenai daugiau natūralumo. Šiuo metodu atnaujinta šypsena padeda išlyginti nelygius dantis, paslėpti tarpus ar susigrūdimus, atstatyti traumuotus dantis, taip pat paslepia pakitusią dantų spalvą ar ėduonies pažeistus dantis.

Ar dantų balinimo procedūra turi šalutinį poveikį dantims?

Dantų balinimas vandenilio arba karbamido peroksidu pasaulyje pripažįstamas jau daugiau nei 100 metų. Ilgametė šio metodo taikymo patirtis patvirtina, kad sveikų dantų balinimas yra saugus ir patikimas būdas, nepakeičiantis danties ir aplinkinių audinių struktūros. Klinikoje ProDentas, atsižvelgiant į Jūsų šypsenos būklę, bus parinktas saugiausias Jūsų šypsenos balinimo ir atnaujinimo metodas.

© 2014 Visos teisės saugomos PRODENTAS. El. paštas: pastas@prodentas.lt , tel.: +370 612 31499.
| Privatumo politika | Slapukų naudojimo informacija |